Płyny do dezynfekcji - koronawirus, profilaktyka

Preparaty do dezynfekcji powierzchni pozwalają na usunięcie szkodliwych drobnoustrojów, w tym bakterii, wirusów. Stosowanie takich produktów jest niezbędne w każdym miejscu, gdzie zagrożenie zakażeniem jest wysokie: nie tylko w placówkach medycznych, ale także obiektach takich jak biura, czy inne miejsca, w których spotykają się większe grupy osób. Środki do dezynfekcji powierzchni i płyny do dezynfekcji rąk nie tylko eliminują zagrożenie, ale jednocześnie pomagają chronić powierzchnie, ręce i narzędzia, a tym samym nasze zdrowie. Żele do dezynfekcji rąk oprócz zapewniania ochrony przed drobnoustrojami wpływają na ich procesy regeneracyjne.

"Dezynfekcja rąk preparatami na bazie alkoholu jest zalecanym środkiem zapobiegania zakażeniom koronawirusem" - Główny Inspektorat Sanitarny, Warszawa, 25.01.2020

W celu ochrony zdrowia i dezynfekcji powierzchni w Państwa domach i biurach, rekomendujemy zastosowanie sprawdzonych płynów dezynfekujących marki Medisept. Ze względu na obecne zapotrzebowanie na ten produkt w Polsce, możesz zamówić maksymalnie po 2 sztuki każdego środka do dezynfekcji. Środki znajdziesz na dole strony.

Pamiętaj również o dezynfekcji biur

Dezynfekcja biura jest zalecana dla przedsiębiorców w związku koronawirusem. Przeczytaj więcej o możliwości zamówienia dezynfekcji i profilaktyki biur.

Znajdź usługę sprzątania lub dezynfekcji biura w Twoim mieście

Zadzwoń do nas 801564656

Środki do dezynfekcji powierzchni i dezynfekcji rąk MediSept

velodes soft płyn do dezynfekcji rąk hojoclean sprzatanie biur

 

Medi-Line VELODES SOFT
żel/płyn do dezynfekcji rąk 500 ML

Złóż zamówienie

 

Velox spray płyn Medisept do dezynfekcji powierzchni hojoclean dezynfekcja biur

 

Medi-Line VELOX Spray
spray do mycia i dezynfekcji powierzchni 1L

Złóż zamówienie