Serial TVP1 "Wszystko przed nami" to kolejne wyzwanie w zakresie kompleksowej usługi sprzątania. Cel, jaki postawili HOJO Clean producenci serialu to przede wszystkim zabezpieczenie ciągłości serwisu sprzątającego na planie zdjęciowym.

 

Sprzątaliśmy plan filmowy serialu TVP1 "Wszystko przed nami"!

Tym razem HOJO Clean dbało o czystość na kilku planach filmowych serialu. Odkurzanie, mycie podłóg, przeszkleń i szeroko rozumiane porządki w świetle reflektorów było dla naszego zespołu ciekawym wyzwaniem. Profesjonalizm HOJO Clean i ekipy filmowej zaowocował fantastyczną współpracą. Teraz sprzątanie planu filmowego nie jest nam obce!

Zakres serwisu sprzątającego na planie filmowym:

  • Sprzątanie dużej hali planu zdjęciowgo.
  • Przygotowanie narzut narzut rozdzielających plany zdjęciowe.
  • Sprzątanie małej hali planu filmowego w zakresie: zamiatanie, odkurzanie podłogi, pastowanie podłogi.
  • Sprzątanie pomieszczeń planu zdjęciowego: pokoje, kawiarnia, taras. Zakres: zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg. Mycie okien, mycie stolików / krzeseł, itp.

Opis serialu:

Serial "WSZYSTKO PRZED NAMI" opowiada historię młodych ludzi, którzy - po latach pracy we Włoszech - decydują się na powrót do Polski. Połączeni przyjaźnią i sprawdzeni w trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się w Mediolanie, postanawiają założyć wspólny biznes. Opierają go na lojalności, demokratycznym zarządzaniu i zasadzie, że każdy wnosi do niego to, w czym jest najlepszy.


W malowniczej kamienicy w centrum Lublina, pod wspólnym szyldem "Dobry Adres" powstają kolejno bar, nowoczesny hostel i kancelaria prawna, a z czasem inne przedsięwzięcia. Większość bohaterów zamieszkuje też w tym samym domu. "Dobry adres" to miejsce z przyjazną atmosferą i oryginalnym, niepowtarzalnym stylem. Trudy życia, biurokracja i nieprzychylność wrogów zweryfikują jednak nie raz więzi głównych bohaterów i ich plany na przyszłość...

Emisja: Telewizja Polska S.A.

W rolach głównych: Michał Malinowski, Magdalena Łaska, Aleksy Komorowski, Julia Pogrebińska, Jowita Budnik, Paweł Ciołkosz, Gabriela Muskała, Piotr Nowak, Katarzyna Figura, Mariusz Bonaszewski, Radosław Pazura, Joanna Jeżewska, Ewelina Gnysińska i in.

Reżyseria: Piotr Wereśniak, Kinga Dębska, Jose Iglesias

Kierownik produkcji: Michał Walczak