Serial HBO "Bez Tajemnic" to duża przygoda z produkcją filmową, a także duże wyzwanie logistyczne w zakresie sprzątania. Teraz wiemy jak sprząta się na planie filmowym, jak również mamy doświadczenie w organizacji dużych przedsięwzięć dla domów produkcyjnych.

 

Sprzątaliśmy plan filmowy serialu HBO "Bez Tajemnic 2"!

HOJO Clean brało udział w przygotowaniu planu filmowego dla serialu HBO "Bez Tajemnic 2". Naszym zadaniem było "odświeżenie" jednej z warszawskich kamienic, w której toczy się akcja serialu. Doczyszczanie kostki brukowej, elewacji kamienicy, jak również wielu elementów dekoracyjnych pustostanu, było nie małym wyzwaniem. Teraz sprzątanie planu filmowego nie jest nam obce!

   BEZ TAJEMNICBEZ TAJEMNIC 2

   serial obyczajowy
   na podstawie “Be’Tipul” autorstwa Hagai Levi oraz Ori Sivan

  • reżyseria: Jacek Borcuch i Anna Kazejak
  • scenariusz adaptowany: Przemysław Nowakowski, Ewa Popiołek, Marek Kreutz, Joanna Pawluśkiewicz, Maria Wojtyszko
  • zdjęcia: Michał Englert
  • montaż: Maciej Pawliński PSM, Bartosz Pietras PSM

 


Główną postacią serialu jest psychoterapeuta (Jerzy Radziwiłowicz), który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów. Jest uznanym specjalistą i ojcem rodziny. Jednak sam zmaga się z problemami w życiu osobistym i zawodowym. Pochłonięty dylematami swoich pacjentów, musi zmierzyć się z niewygodnymi prawdami o sobie samym.

Serial „Bez tajemnic” jest inteligentny, odważny obyczajowo i bardzo angażujący emocjonalnie. Widz znajdzie w nim bohaterów, z którymi będzie mógł się utożsamić. Serial pokazuje oblicza nas samych, o których trudno nam mówić – mówi Aleksander Kutela, prezes HBO Polska.