Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Hojo Concierge to elastyczne i chroniące Twoją prywatność uwolnienie od wszelkich spraw i obowiązków związanych z utrzymaniem porządku w Twoim domu czy mieszkaniu. To styl życia, umiejętność szukania i sięgania po lepsze rozwiązania. Ponieważ jesteśmy po to, aby najlepsze rozwiązania podać Ci na „tacy”, Twój czas i chęć korzystania z uroków życia stają się jeszcze bardziej namacalne. Sprzątanie domu, mycie okien, pranie dywanów czy umycie samochodu z Hojo Concierge ułatwiają życie, a Twój czas poświęcasz na prawdziwe przyjemności!

  • Korzystając z Hojo Concierge nie tylko odzyskujesz swój cenny czas, ale przede wszystkim poświęcasz się sobie, swojej rodzinie, bliskim. Trudne sprawy domowe bierzemy na siebie. Po to jesteśmy, aby pomóc Ci w prowadzeniu Twojego domu! Z nami będzie w nim czysto, pachnąco i ekologicznie. Twoje mieszkanie będzie posprzątane, a Ty nie zauważysz nawet kiedy w nim byliśmy!
  • Usługa Concierge przygotowana została przez osoby i dla osób, które bardzo wysoko cenią sobie zaufanie i bezpieczeństwo. Dla Nas najważniejsze są najwyższe standardy naszych Usług, a to wszystko po to, aby ułatwić Ci czerpanie radości z wolnego czasu. Pamiętaj, że Hojo Concierge zdejmie z Ciebie ciężar codziennych trosk związanych ze sprzątaniem Twojego mieszkania lub domu. Wiemy, jakie są Twoje potrzeby, ponieważ sami je mamy, sami korzystamy na co dzień z rozwiązań, które pomagają nam czerpać ile się da z życia. Szanując swój czas, wiemy co to znaczy szanować czas Klienta!

  • Konsultanci Hojo Concierge służą Ci pomocą. W każdej chwili mogą zorganizować pomoc, udzielić informacji w obszarze oferowanych usług z obszaru czystościowo - sprzątającego. Napisz do nas na concierge@hojo.pl lub zadzwoń: +48 22 827 86 28.